PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771362}

StartUp

6,8 1 697
ocen
6,8 10 1 1697
StartUp
powrót do forum serialu StartUp

zapowiada sie super

ocenił(a) serial na 9

pierwszy odcinek zapowiada bardzo interesujacy serial! polecam.

ocenił(a) serial na 7
kasia322

Gdzie to nadają i czy już nadają?

ocenił(a) serial na 9
ewej

http://geektv.ma/watch-tv-series

ocenił(a) serial na 3
ewej

A ja nie polecam. :) Nie ten poziom, jeśli porównać go z obojętnie jakim serialem Netflixa. Banalny (chociaż udaje, że jest czymś ambitnym), pozbawiony napięcia, co jest niedopuszczalne w kryminałach/thrillerach i bardzo schematyczne postacie. Szkoda tylko Freemana...

ocenił(a) serial na 7
qiks33

Faktycznie, jakiś niedorobiony, tyłka nie urywa. Ale daje mu jeszcze szanse, może się rozkręci. Dla Martina obejrzę, bo ciekawą ma postać, takie oderwanie od jego johnowego/biblowego wizerunku :-)

ewej

juz lepiej sobie jego role jako Lestera obejrzyj http://www.filmweb.pl/serial/Fargo-2014-688850

ocenił(a) serial na 7
miko1980

Ależ oglądałam! Fargo to mój ulubiony serial z tych nowych propozycji. No ta postać ze StartUpa to taka kontynuacja roli Lestera po przemianie, czyli co by było jakby mu się udało uciec :-)

ocenił(a) serial na 9
qiks33

serio? oglądaliście przez zamknięte oczy, czy wychowaliście się na czołówce klanu? Ten serial jest "ostry", świeży...aktorsko niezły. Porównywalny z solidnymi serialami netflixa. Trzyma napięcie, ma dosyć mocne sceny jak na serial. Klimat gangów + przestępstw komputerowych...Wszystko co trzeba....

kasia322

Zapraszam wiecej info o serialu na forumseriale_pl

ocenił(a) serial na 9
Poldek14zse

Świetny serial, niebanalny wciągający moim zdaniem jeden z lepszych jeśli chodzi o grę aktorską mistrzostwo ...

ocenił(a) serial na 8
lacoste78

100% poparcia. Myślałam, że Ozark był niezły, ale StartUp wymiata.

Tessa_van_Storm

hmm to juz pewnego rodzaju rekomendacja bo Ozark byl calkiem calkiem ;)

ocenił(a) serial na 8
miko1980

Jest już 2 sezon. (★^O^★)

Tessa_van_Storm

wiem, stad tu wlasnie trafilem - zobaczylem info o drugim sezonie, nie wiedzac nawet o pierwszym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones